Angielski dla dorosłych

Interesuje cię nauka angielskiego od poziomu podstawowego, a może sporo już umiesz i chcesz kontynuować naukę języka angielskiego na wyższym poziomie?
Chcesz wspinać się po szczeblach kariery? Zamierzasz studiować lub pracować za granicą? Niezależnie od Twojego doświadczenia i ambicji, nauka języka angielskiego da Ci wolność wyboru nowych, ekscytujących możliwości. Działaj i zgłoś się do nas!
Prowadzimy kursy indywidualne i grupowe.
Nasze doświadczenia pokazują, że największych postępów dokonasz, gdy nauka będzie przebiegała w interaktywny, angażujący i przyjemny sposób. Pomożemy Ci zbudować pewność siebie oraz rozwiniemy Twoje umiejętności językowe we wspierającym i stymulującym środowisku.
Kurs językowy dla dorosłych to – poza nauką – przede wszystkim zajęcia w dobrej atmosferze, sprzyjające prowadzeniu swobodnej rozmowy w języku angielskim.
Przygotujemy Cię do egzaminów Cambridge English dla dorosłych, w tym do Business English Certificate (BEC).
Egzaminy Cambridge English Language Assessment są dobrze znane, a ich wyniki uznawane przez szkoły, uczelnie wyższe oraz pracodawców we wszystkich anglojęzycznych częściach świata. Pozytywny wynik na egzaminie Cambridge English wyposaży Cię w międzynarodowo uznawany certyfikat potwierdzający Twój poziom znajomości języka angielskiego.
Certyfikaty Cambridge English: Business Certificates, znane też jako Business English Certificates (BEC), to zestaw trzech kwalifikacji z języka angielskiego w zakresie biznesu międzynarodowego.
Umożliwiają one realizację ambicji by pracować za granicą, współpracować z międzynarodowymi organizacjami w kraju lub studiować wykładane w języku angielskim przedmioty związane z biznesem. Stanowią potwierdzenie, że potrafisz pewnie posługiwać się językiem angielskim w środowiskach biznesowych.

  • English'sCool
  • START: 09-2024
  • 4

Aby osiągnąć płynność językową potrzebna jest systematyczna praca. W myśl tego stawiam na ciężką pracę, ale w dobrej atmosferze. Nauka nie musi być żmudnym obowiązkiem. Lekcje w przyjaznej i luźnej atmosferze motywują do nauki. English'sCool przywiązyje do tego dużą wagę. Uczymy w sposób, który zachęca do samodzielnego myślenia. Takie podejście wymaga więcej wysiłku ze strony szkoły i lektora, ale uczestnicy mają więcej satysfakcji i pamiętają lepiej to, do czego doszli samodzielnie. To przynosi lepsze efekty niż modne obecnie metodologie nazywane nazwiskami ich twórców. Nie ma jednej doskonałej metody nauczania, dlatego też szkoła językowa English'sCool dostosowuje metody do wieku, poziomu zaawansowania, potrzeb kursanta oraz celu nauczania (np.egzaminy). W metodzie standardowej (komunikatywnej) nauka języka obcego polega nie tylko na zasadach gramatycznych, ale również na komunikacji przy wykorzystaniu wszystkich podstawowych umiejętności językowych: mówienia, słuchania, czytania i pisania. Metoda Bezpośrednia jest to typowo konwersacyjna metoda nauki języka angielskiego pozwalająca w naturalny sposób pokonać barierę językową. Już od pierwszych lekcji zajęcia prowadzone są w języku angielskim, niezależnie od poziomu zaawansowania. Szczególny nacisk kładziemy na rozwijanie umiejętności porozumiewania się oraz kształcenia poprawności wymowy i intonacji. Ciekawe zajęcia, to mix obu metod, to wyjście poza konwencję, to znalezienie najlepszej opcji dla każdego ucznia. English'sCool dysponuje bogatym zapleczem materiałowym i metodycznym, dzięki czemu zapewnimy naszym uczniom ciekawe i urozmaicone zajęcia językowe, które pozwolą każdemu na maksymalną aktywność językową , niezależnie od stopnia jego znajomości . Maksimum satysfakcji z zajęć, to lepszy efekt końcowy ,a dla nauczyciela przecież nie ma większej satysfakcji od widocznych postępów w rozwoju ucznia! :)

Cechą wyróżniającą moją szkołę jest dobra atmosfera na zajęciach i indywidualizacja nauczania – elastyczne dostosowywanie metod i materiałów do potrzeb i umiejętności uczniów tak, by uzyskiwali jak najlepsze efekty pracując zgodnie ze swoim własnym, indywidualnym rytmem. Zawsze, od kiedy uczę, staram się też, by zajęcia z dziećmi były dla nich jak najatrakcyjniejsze i interdyscyplinarne. Dzieci czują się swobodnie na takich zajęciach i są bardziej kreatywne, a co za tym idzie - szybciej przyswajają wiedzę. Równie ważny jest dla mnie kontakt z rodzicem . Uważam, że jeśli rodzic interesuje się postępami dziecka i wspomaga je w nauce, dziecko osiąga lepsze wyniki. Dlatego zachęcam rodziców do rozmowy. Zawsze służę informacją o postępach dziecka, udzielam również wskazówek, jak w prosty sposób rodzic może wspomóc rozwój umiejętności językowych swojej pociechy.

Nazywam się Magdalena Pięciorak i od 15 lat uczę języka angielskiego.Przez ostatnie 5 lat pracowałam w szkołach językowych w Bielawie, Dzierżoniowie i Ząbkowicach Śląskich. Przez ten okres miałam przyjemność pracować z osobami w różnym wieku – poczynając od maluchów w wieku 4-5 lat , poprzez uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, licealnych, na osobach dorosłych kończąc. Podczas mojej przygody z nauczaniem miałam okazję pracować z osobami na różnych poziomach zaawansowania. Praca z dziećmi nauczyła mnie kreatywności i spontaniczności , a praca z młodzieżą i dorosłymi - nie tolerowania wymówek oraz konsekwentnego dążenia do celu. Uczę również języka biznesu. Studiowałam filologię angielską w Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu. Języka biznesu uczyłam się w Wielkiej Brytanii, podczas stażu w administracji firmy Whitbread w Sheffield. Jestem także magistrem ekonomii, Business English studiowałam jeszcze podczas pierwszych studiów. W roku 2003 zdałam egzamin Business English Certificate - Cambridge English i wciąż się rozwijam w tym zakresie. Przez cały czas doskonalę swój warsztat pracy i poszerzam wiedzę.

Strona wyprodukowana przez NK Studio Reklamy strony internetowe Ząbkowice Śląskie